Ashley Tisdale Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Türkiye Fan

Ashley Tisdale Fan Sitesi//üye ol mutlu ol//

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )

3 posters
YazarMesaj
deadthless
BiLLkopat*admiN
BiLLkopat*admiN
deadthless

Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) Empty
MesajKonu: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptySalı Ara. 23, 2008 6:55 pm

evet bilindiği gibi bu cumartesi Hayley*in doğum günü Onun doğım gününü kutluyoruz Very Happy

HAPPY BİRTHDAY HAYLEY Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 844782 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 37715 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 391599

27.12.2008 İşte hayley*in doğum günü tarihi...!!

Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) HayleyWilliams
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) Chuhf_SvDuKP34VKkRzdCw

---Toplamda bir kere editlenmiştir..--
http://theveronicastr.yetkinforum.com/
ash(ay)Ley..*
Ashley'ci Admin
Ashley'ci Admin
ash(ay)Ley..*

İsim : qüLbn..*

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptySalı Ara. 23, 2008 9:36 pm

Uyuz =/
Ben mesaj yazamıyor muyum ne?Ayrıca tarih düzeltildi xD

Evet arkadaşlar HayLey'in doğumgünü oLduqu icin bizde sitede onun Doqumqününü kutLayacaqız..
Herkes HayLey'Li avi,imza,vs. yapıp bu böLüme koymak zoRunda diğer ünLüLerimiz içinde bu ayrıcalık tanınacaktır.Avi imza vs yapamayacaksanız hakkında röportaj , haber yollamalısınız ama 2 tane olmalı..!!

Doğumgünleri olduğunda bu işlemi uygulamayanların imza kullanması yasaklanacaktır!! Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 36791

Gelelim HayLey'in doğumgününe..
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558
HayLey'im herşeyimsin birtanemsin Doğumgününü sensiz kutlamak ne kadar acı bilemezsin =/
Seni çok seviyorum En büyük Hayley Fanı'yım sen benim abLamsın herşeyimsin öLürüm sana
Aşkım kanatsız meleğim HavuçLu çikoLatam çiLLi meLğim..KızıL şeytanım çıLgın kızım..

Doğumgünün kutLu oLsun iyiki doğdun iyiki vaRsın İyiki seni tanıyorum !!!
Ama bir sorunumuz var...
Uzaktasın..Uzanmaya çalıştığım melekler kadar..HayLey'im çoook uzaktasın..
Olsaydı bir dilek hakkım Doğumgününü kutLamayı diLerdim askım !
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558 Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 33558
https://ashleymtisdale.yetkin-forum.com
deadthless
BiLLkopat*admiN
BiLLkopat*admiN
deadthless

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 8:21 pm

Alıntı :
Uyuz =/
Ben mesaj yazamıyor muyum ne?Ayrıca tarih düzeltildi xD

Evet arkadaşlar HayLey'in doğumgünü oLduqu icin bizde sitede onun Doqumqününü kutLayacaqız..
Herkes HayLey'Li avi,imza,vs. yapıp bu böLüme koymak zoRunda diğer ünLüLerimiz içinde bu ayrıcalık tanınacaktır.Avi imza vs yapamayacaksanız hakkında röportaj , haber yollamalısınız ama 2 tane olmalı..!!
Doğumgünleri olduğunda bu işlemi uygulamayanların imza kullanması yasaklanacaktır!!

Gelelim HayLey'in doğumgününe..

HayLey'im herşeyimsin birtanemsin Doğumgününü sensiz kutlamak ne kadar acı bilemezsin =/
Seni çok seviyorum En büyük Hayley Fanı'yım sen benim abLamsın herşeyimsin öLürüm sana
Aşkım kanatsız meleğim HavuçLu çikoLatam çiLLi meLğim..KızıL şeytanım çıLgın kızım..
Doğumgünün kutLu oLsun iyiki doğdun iyiki vaRsın İyiki seni tanıyorum !!!
Ama bir sorunumuz var...
Uzaktasın..Uzanmaya çalıştığım melekler kadar..HayLey'im çoook uzaktasın..
Olsaydı bir dilek hakkım Doğumgününü kutLamayı diLerdim askım !

Benden önce aklına gelseydi napiim Very Happy
ash(ay)Ley..*
Ashley'ci Admin
Ashley'ci Admin
ash(ay)Ley..*

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 8:41 pm

Tamam boşver ..
ilk paylaşım benden sende paylaşım yapmak zorundasın oku o yeri Wink
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 16
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 14
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 11
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 6-1
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 9-1
deadthless
BiLLkopat*admiN
BiLLkopat*admiN
deadthless

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 10:00 pm

Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) Avatr-1
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) Anigifavatar
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) Anigif3-1
AL bunlar awi..xD
Sıra imzaLarda Very Happy
onlarda qelcek xD
deadthless
BiLLkopat*admiN
BiLLkopat*admiN
deadthless

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 10:05 pm

ash(ay)Ley..* demiş ki:
Tamam boşver ..
ilk paylaşım benden sende paylaşım yapmak zorundasın oku o yeri Wink
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 16
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 14
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 11
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 6-1
Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) 9-1
Geri önce bana sor olayı ondan sora yorum yap Wink
Ben tam mesajımı ekliyordum Bi şey çıktı siz mesaj yazarken biri mesaj yazdı diye Wink
AnLadınmı bn senden önce yazdm ödewim vardı yarıda bıraktım sora dewam ettm Bu kız Beni öLdürcek yha /:
ash(ay)Ley..*
Ashley'ci Admin
Ashley'ci Admin
ash(ay)Ley..*

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyC.tesi Ara. 27, 2008 2:32 pm

Hehee AzraiL gibiyim maşallah
Bu arada tam da bugün Hayley*in doğumgünüü..Very Happy
Son paylaşım tarihi 5 Ocak !!
Ashley-Ekin
Ashley'ci Admin
Ashley'ci Admin
Ashley-Ekin

MesajKonu: Geri: Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )   Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D ) EmptyC.tesi Ara. 27, 2008 6:03 pm

Benden De Bir Röportaj:

En son ne zaman karnın yarılana kadar güldün?
Hayley: Çok fazla gülerim. Gülmeyi de çok seviyorum. Çok komik arkadaşlarım var ve gruptakiler de gayet eğlenceli. En son bu sabah zac sandalyeyle cinsel ilişkiye girerken çok gülmüştüm. Bu tarz objelerle böyle şeyler yapmaktan zaman zaman hoşlanıyor.

-En son ne zaman birine büyük bir iyilik yaptın?
Hayley: Bir arkadaşımın grubuyla yaptığı bir şovun videosunu youtubeda buldum. meşhur falan değiller ama bu onlar için yeniden birleşme konseri gibi birşeydi. Vidyonun sahibi, tüm setin yüksek kalitede DVDsine sahip olduğunu söyledi, o yüzden ben de ona e-mail atıp bir tane aldım ve onu arkadaşıma göndereceğim.

-En son ne zaman ağladın?
Hayley: Oh, yaklaşık bir hafta önce. En yakın arkadaşım ve oda arkadaşım nişanlandığını söyledi. ve çok sevinmiştim. O'na, gözlerimden mutluluk yaşları akarak "Evet, bu inanılmaz." dedim.

-En son ne zaman yapmaman gerekn bir şeyi yaptın?
Hayley: Abi, hatırlamıyorum. Oh, sanırım bu o kadar da kötü bir şey değil ama, eskiden restoranlarda yer bulabilmek için grubu kullanırdım. Şöyleydi: "Hey, soundchecke zamanında gitmeliyiz ve geç kalamayız, o yüzden bize hemen bir masa bulun. " Böyle davrandığım için kendimden çok utanmıştım çünkü bu tür şeylerden nefret ederim. Ama artık biraz komik geliyor.

-En son ne zaman birine “seni seviyorum” dedin?
Hayley: Büyükanneme. 10 dakika önce onu aradım. Ailemle her gün konuşmaya çalışıyorum.

-En son hangi sınava girdin?
Hayley: Warped Tour’dayken Nashville’e gittik. Belmont Koleji’nde SAT sınavına girdim. Çok komikti çünkü hiç çalışmamıştım ve okula neredeyse 6 aydır gitmiyordum bu yüzden de sınavdakilerin çoğunu bilmiyordum. Ama herkes sınavı bitirene kadar sınıftan çıkılmıyor o yüzden baya boş vaktim olmuştu. Josh, Fences’in melodisini yeni yazmıştı, ben de sınav kağıdının üstüne sözlerini yazdım ve sınav sonuna kadar ezberlemeye çalıştım.

-Hayatının sonuna kadar birlikte olmak isteyeceğin son kişi kim?
Hayley: Ay, bunun güzel olmasını istiyorum! Bunun iyi bir cevabı olmalı çünkü eminim pataklamak için yanıp tutuştuğum biri vardır. Galiba Misery Business’dan bahsediyorum – Bayan Misery (şarkıdaki kız) biraz garip olurda, aslında..”

-Ölmeden önce son kez dinlemek istediğin şarkı?
Hayley: Bu zor bir soru oldu. Ya duygusal olucak ya da sert. Sanırım New Found Glory’den Vegas’ı tercih ederdim

Hayley*in dogum günü (Gülben koş :D )
1 sayfadaki 1 sayfası