Ashley Tisdale Türkiye Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Türkiye Fan

Ashley Tisdale Fan Sitesi//üye ol mutlu ol//

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eurovision

YazarMesaj
ash(ay)Ley..*
Ashley'ci Admin
Ashley'ci Admin
ash(ay)Ley..*

İsim : qüLbn..*

Eurovision Empty
MesajKonu: Eurovision   Eurovision EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 4:43 pm

Ermeni müzik grubunun Eurovision'a sözde soykırım şarkısıyla katılmak istemesine ünlü şarkıcılar tepki gösterdi. Kimi yarışmanın siyasi bir platform olmadığını, kimi ise Erivan'a puan verilmemesi gerektiğini söyledi...

HADİSE: Eurovision Şarkı Yarışması bir müzik organizasyonudur. Ben kendi müziğime ve ülkemi nasıl temsil ettiğime bakarım. Kim ne mesajı vermek istiyorsa versin. Dediğim gibi ben müziğime ve işime bakarım.

Mustafa SANDAL: Müziğe siyasetin karıştırılmasına kesinlikle karşıyım. Halkımızın bu durumu soğukkanlılıkla karşılaması en büyük dileğim. En güzel yanıt Hadise'nin performansı ve Türkiye'den giden puanlar olacaktır.

HEPSİ: Yarışmanın, ülkeler arası politik savaş olarak görülmesi doğru değil. Yarışmanın çok keyifli olması, tamamiyle sanattan oluşması ve herkesi eğlendirmesi gerekir. Bu şekilde siyasetin içine çekilmek istenmesini asla onaylamıyoruz.

Kayahan: Politik hale getirilmezse daha iyi olur. Müzik siyaset katmaya hiç gerek olmayan koskocaman bir dünya zaten.

Zeynep DİZDAR: Böyle bir olayı tasvip etmiyorum. Bu politika sahnesi değil, sanatın sahnesidir. Türkler’in ne kadar iyi niyetli ve cömert oldukları verdiğimiz puanlardan belli.

ALINTIDIR...
https://ashleymtisdale.yetkin-forum.com

Eurovision
1 sayfadaki 1 sayfası